O nas

Przedsiębiorstwo swoimi usługami i produktami zaopatruje gałęzie przemysłu spożywczego, paszowego, kosmetycznego i chemicznego. Przedsiębiorstwo zarządzane jest przez rodzinną firmę z tradycjami w przetwórstwie produktów pochodzenia zwierzęcego.

Eko-Top z Sierosławic swój towar skupuje od innych przedsiębiorstw, następnie przetwarza go różnymi formami przetwórstwa tłuszczy – m.in. wytop,  i sprzedaje do paszowni oraz do innych gałęzi przemysłu. Produkt ma postać stałą bądź płynną i nie jest toksyczny dla środowiska.

Zakład Eko-Top swoją flotę samochodów ciężarowych (w tym dwie beczki), i organizuje zaopatrzenie swojego przedsiębiorstwa  w niezbędne surowce a następnie dystrybuuje go do finalnego odbiorcy, bądź następnych zakładów przetwórstwa tłuszczy odzwierzęcych.

Przedsiębiorstwo może się pochwalić certyfikatami związanymi z bezpieczeństwem przetwórstwa żywności (HACCP) i oraz standardów określających wymagania jakościowe i dotyczące bezpieczeństwa pasz GMP B1 i GMP B4. Ponadto zakład otrzymał liczne dyplomy i od Krajowego Rejestru Sądowego, Państwowej Inspekcji Pracy czy lokalnych ośrodków samorządowych.

Obecnie przedsiębiorstwo pracuje nad powiększeniem swojej produkcji i podjęciem współpracy z zagranicznymi firmami.